301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 10:37 Bu haber 2536 kez okundu
 
ASAT’ta turnike oyunu
ASAT binasındaki personel giriş çıkışını kayıt altına alan turnike sisteminin seçimin hemen ardından bozulması dikkat çekti. Turnikelerin firma tarafından tamir edilemediğini söyleyen Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer, “Kayıtlarda sıkıntı yok” dedi.
Gündem Haberi
ASAT’ta turnike oyunu

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) binasında, personelin giriş ve çıkışlarını kart gösterme yöntemiyle kayıt altına alan dörtlü turnike sistemi bozuldu. ASAT çalışanları tarafından 31 Mart’ta yapılan seçimlerin hemen ardından, 3 Nisan tarihinde arızalı kağıdı yapıştırıldığı öğrenilen turnikelerin hala yapılamamış olması akıllarda soru işareti bıraktı. Şimdiye kadar görmedikleri, daha önce ASAT’a uğramayan birçok çalışanı seçimin ardından dairede gördüklerini ifade eden personel, turnikelerin geçmişe dönük kayıtları silmek amacıyla arızalanabileceğinden kuşku duyduklarını aktardı. Çalışanlar bu durumun bir oyun olduğunu düşündüklerini söyleyerek, konunun Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in dikkatini çekmesini istediklerini belirttiler.

 

‘FİRMA TAMİR EDEMEDİ’ AÇIKLAMASI

 

Personelden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer ise elektronik olan bu cihazların bozulabilmesinin normal olduğunu ve personelle ilgili her türlü bilginin ellerinde mevcut olduğunu kaydetti. Tuncer, “Cihazın ne zaman bozulduğunu tarih olarak net bilmiyorum. Firması tamir edemedi. Üzerinde araştırma yapılıyor cihazın yenisi alınacak” dedi. Bu arızanın hiçbir geçmiş bilgiyi silmediğinin altını çizen Tuncer, “Geçmişe dönük personel bilgilerine ulaşılıyor. Bu zaman dilimi içerisinde de personelin giriş ve çıkışı belgelerle tutuluyor. Kim ne zaman isterse verilebilir, hiçbir sıkıntı yok. Geçmişe dönük de bilgiler var” şeklinde açıklama yaptı.

Hazel BERKALP

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: ASAT’ta, turnike, oyunu,
Yorumlar
Haber Yazılımı