Haber Detayı
05 Temmuz 2020 - Pazar 16:31 Bu haber 218 kez okundu
 
Aras, delegelerle kahvaltıda buluştu
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan adayı Funda Aras İYİ Partili ilçe delegeleri ile birlik beraberlik dayanışma kahvaltısında bir araya geldi
Siyaset Haberi
Aras, delegelerle kahvaltıda buluştu

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan adayı Funda Aras İyi Partili ilçe delegeleri ile birlik beraberlik dayanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıya resmi kayıtlı iki yüze yakın Muratpaşa İlçe delegesi ve aileleri katıldı. 

Kahvaltıda konuşma yapan İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan adayı Funda Aras; “Her şey bir hayalle başlar. Hayallerimizi besleyen ideallerimizdir. Benim hayallerimde bir gün doğup büyüdüğüm bu şehre hizmet edebilmektir. Bunu en güzel siyaset marifeti ile yaparsınız. Ben de bugün bu hayalimi gerçekleştirebilmek için huzurunuzdayım. Partimin bir neferi, bir üyesi olarak sizler ile birlikte olmaktan guru duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çok önemli bir görev olan İ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığına adayım. 

Çoğulcu, katılımcı pozitif siyaset yaparak, parti içerisinde uzlaşmayı, kucaklaşmayı saygı ve sevgi dönemini hep birlikte ortak akılla başaracağız. Hiç kimse tek başına her şeyin üstesinden gelemez. Sizler ile hep beraber daha iyiye güven ile koşacağız. Türkiye’nin birçok şehrinden daha büyük, Antalya’mızın incisi Muratpaşa’ya layık olduğu değerleri katabilmek için önce yerel düşüneceğiz, sonra küresel uygulayacağız. Dünyanın en önemli turizm merkezi olan kentimizin görsel ve tarihi mirasını korumak ve buna uygun destinasyonlara destek verebilmek için yerel yönetimler ile işbirliği içerisinde olacağız. Yerel yönetimlerden hakkınız olan haklarınızın takipçisi olacağız. 

İyi bir Muratpaşa için varız, iyi bir Muratpaşa için yola çıkıyoruz. Genel başkanımı Sayın Meral Akşener’in liderliğinde sizlerin desteği ile inanıyorum ki; İyi’ler İyi’liklere imza atacak" dedi. 

Kahvaltının sonunda İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkan adayı Funda Aras pandemi sürecinde olunmasından dolayı tek tek masalara uğrayarak delegelere maske ve kolonya dağıttı. Kahvaltının sonunda çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi. 

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: Aras,, delegelerle, kahvaltıda, buluştu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı