301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 10:36 Bu haber 578 kez okundu
 
ANSİAD’tan Akıncıya tam not
Haftasonu yapılan Olağanüstü Genel Kurul ile üyelerin oylarıyla tekrar ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Akın Akay Akıncı ve yönetimi güven tazeledi.
Gündem Haberi
ANSİAD’tan Akıncıya tam not

Görevden alınan Sadi Kan’ın yerine yönetim kurul üyeleri tarafından getirilen Akın Akay  Akıncı, yapılan Genel Kurul’da güven tazeleyerek tekrar ANSİAD’ın başkanlık koltuğuna oturdu. Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD), Mart ayında yapılan yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu kararıyla  Sadi Kan’ı başkanlık görevinden almıştı.Mart 2019 itibariyle ANSİAD Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ile ANSİAD Başkanı olan Akın Akay Akıncı,  yönetim kurulunun talebi doğrultusunda Yüksek Danışma Kurulu’nun tavsiye kararı ileMayıs ayında olağanüstü genel kurul yapacakları duyurusunu daha önce yapmıştı.

 

GÜVEN TAZELEDİ

Hafta Sonu Akra Otel’de yapılan olağanüstü genel kurul ile sandık başına giden ANSİAD, Başkan Akın Akay Akıncıya güven oyu vererek tekrar Başkanlık koltuğuna oturttu. Yapılan  genel kurulda tek liste ile seçime girilirken Akın Akay Akıncı,  76 üyenin 75 oyunu alarak ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.  Başkan Akıncı, kendisine gösterilen güvenden dolayı üyelere teşekkür etti. Akıncı, amaçlarının ANSİAD’ı bir seçim havasına sokmaktan çok Mart ayından sonra üyelerin güvenini alarak yola devam etmek olduğunu söyledi.

 

ANTALYA’YA HİZMETE DEVAM

Akıncı, gerçekleşen genel kurul sonrası üyelerin güvenini aldıklarını ve yollarına kaldıkları yerden devam edeceklerini dile getirerek, “ Bundan sonraki süreçte ANSİAD’ınvizyonu doğrultusunda çalışmalarımıza kaldığımızdan yerden devam ederek Antalya’ya ve üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.  Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ANSİAD’a yakışır projelere imza atmaya devam edeceklerini sözlerine ekleyen Akıncı, kendisine ve yönetim kuruluna destek veren tüm üyelere teşekkür etti. ANSİAD Yönetim Kurulu’na   Rana Demirer,FatihOnkar, İsmail Volkan, Necdet Alkandemir, Sarper Dermut, Ali Bal, İlhan Karakaya ve Ercan Özbek  seçilirken Yönetim Kurulu Başkanlığına Akın Akay Akıncı seçildi.

Vildan Çalcı KARA

 

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: ANSİAD’tan, Akıncıya, tam, not,
Yorumlar
Haber Yazılımı