301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 14:18 Bu haber 273 kez okundu
 
Aksu’da caddelere isim geliyor
Aksu Belediyesi’nin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından hazırlanan 35 mahalledeki cadde ve sokaklara isim verilmesi çalışmalarında sona gelindi. İmar Komisyonu Başkanı Yaşar Sözen, “Aksu’muzun geleceğine ait tüm adres veri tabanı güncellenmiş durumdadır” dedi.
Gündem Haberi
Aksu’da caddelere isim geliyor

Komisyon Başkanı Yaşar Sözen önderliğinde toplanan İmar Komisyonu üyeleri Hakkı Çoşgun, Gökhan Kaplan, Osman Sarı ve Mehmet Akif Ordu 35 mahalleyi kapsayan çalışmada son on mahalleyle ilgili bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Yusuf Koçyiğit ile İmar ve Şehircilik Müdürü Aynur Coşgun Karataş’ın da hazır bulunduğu komisyon toplantısı sonrasında açıklama yapan İmar Komisyonu Başkanı Yaşar Sözen, “Aksu’muzun geleceğine ait tüm adres veri tabanı bugün itibari ile güncellenmiş durumdadır” dedi.

 

GELECEK YILLARA HİZMET

Yaşar Sözen, “Meclisimizde alınan ve komisyonumuza havale edilen karar doğrultusunda tüm cadde ve sokaklarımıza isim verme çalışmalarını titizlikle sürdürdük. Çalışmalarımızın sonuna gelinmesinin ardından bu çalışmaların tamamı Aksu Belediyesi Kent Rehberi olarak www.aksu.bel.tr adresimizden tüm vatandaşlarımızın kullanımına sunulmuştur” diye bilgi verdi. Yapılan çalışmaların geleceğe yönelik bir hizmette olduğunu belirten Sözen, “Aksu’muzun geleceğine ait tüm adres veri tabanı bugün itibari ile güncellenmiş durumdadır. Konu, Temmuz Meclisinde görüşülüp, karara bağlandıktan sonra kesinlik kazanacaktır. Çalışmaları titizlikle yürüten ekibimize ve komisyon üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Vildan Çalcı KARA

Kaynak: Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: Aksu’da, caddelere, isim, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı