301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 15:55 Bu haber 244 kez okundu
 
Akıncıoğlu TFF yönetiminde
Spor Haberi
Akıncıoğlu TFF yönetiminde

 

 

 

 

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYASPOR eski başkanlarından Hasan Akıncıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu'na girdi.

 

Antalya’da önemli yatırımları olan Nihat Özdemir, TFF başkanı oldu. Özdemir başkanlığındaki yönetim kurulunda ise tarihte ilk kez Antalya futboluna ve Antalyaspor’a yakın bir isim Hasan Akıncıoğlu yer aldı. Antalyaspor’da 2008-2014 yılları arasında A.Ş ve dernek başkanlığı yapan Hasan Akıncıoğlu'nun TFF yönetim kurulunda yer alması, Antalya'da ve kırmızı beyazlı camiada mutlulukla karşılandı.

 

2012- 2014 yıllarında Kulüpler Birliği As Başkanı ve Basın sözcülüğü yapan Akıncıoğlu, ayrıca 3 yıl boyunca Türkiye’nin gözlemci olarak yer aldığı Avrupa Profesyonel Futbol Ligleri Federasyonu’nda (EPFL) Türkiye'yi temsil ederek, Avrupa ülkeler lig başkanları ile kongrelerde ve çeşitli etkinliklerde sıklıkla iletişimde bulunup başarılı işlere imza atmıştı.

 

Akıncıoğlu’nun, Antalyaspor, Alanyaspor, Serikspor, Kemerspor ve Fethiyespor’un yer aldığı Güney Batı illerindeki profesyonel takımların projelerini destekleme, gelir getirici çalışmalarda bulunma gibi bir çok faaliyette önemli katkısı olması bekleniyor. Akıncıoğlu’nun geçmişte Türk futbolunda görev aldığı dönemdeki yönetim başarısı, duruşu, bilinirliği, saygınlığı ve Nihat Özdemir’in isteği ile yönetim kuruluna girdiği öğrenildi.

 
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Akıncıoğlu, TFF, yönetiminde,
Yorumlar
Haber Yazılımı